Välkommen till Fribergs Begravningsbyrå i Tranås

Vi finns i centrala Tranås
Du hittar vårt kontor på Storgatan 57 i centrala Tranås, nära infarten till Piratens gata.

Hitta till oss
Vill du ha en närmare beskrivning hur du hittar till Fribergs Begravningsbyrå i Tranås klickar du bara på kartan.

Våra öppettider
Vardagar, Måndag - Fredag kl 9-16.

Vi har jour dygnet runt
Du kan alltid nå oss på telefon 0140 - 121 50 dygnet runt, året om.
E-post: info@fribergsbegravningar.se

Magnus Lindh

Representant, Begravningsrådgivare, Borgerlig officiant & Boutredare.
Telefon direkt: 0140 – 77 31 99
E-post: magnus@fribergsbegravningar.se

Helene Boije

Representant & Begravningsrådgivare.
Telefon direkt: 0140 – 77 31 97
E-post: helene@fribergsbegravningar.se

Erika Millestad

Auktoriserad boutredare, Ansvarig familjejuridiken, Representant på begravningar
Telefon direkt: 0140 – 31 11 50
E-post: erika@fribergsbegravningar.se

Kjell Ram

Representant, Begravningsrådgivare & Borgerlig officiant
Telefon direkt: 0380 – 31 18 99
E-post: kjell@fribergsbegravningar.se

Ulrika Asp Malm

Bouppteckningsförrättare, Sekreterare
Telefon direkt: 0140-77 31 96
E-post: ulrika@fribergsbegravningar.se

Birgitta Wrigfors

Bokföring, Begravningsrådgivare
Telefon direkt: 0140 – 121 50
E-post: birgitta@fribergsbegravningar.se