Träd vid vatten

Vi som arbetar här

Den mänskliga kontakten kan förstås aldrig ersättas av en hemsida. Därför är det viktigt att du alltid ska känna dig välkommen in till oss för personlig rådgivning och hjälp. Nedan finner du bilder på våra begravningsrådgivare som jobbar på våra byråer.

Magnus Lindh

Magnus Lindh

Representant, Begravningsrådgivare, Borgerlig officiant & Boutredare.

E-Post: magnus@fribergsbegravningar.se

Telefon: 0140 - 77 31 99

Kjell Ram

Kjell Ram

Representant, Begravningsrådgivare & Borgerlig officiant.

E-Post: kjell@fribergsbegravningar.se

Telefon: 0380 – 31 18 99

Erika Millestad

Erika Millestad

Auktoriserad boutredare, Ansvarig familjejuridiken, Representant på begravningar.

E-Post: erika@fribergsbegravningar.se

Telefon: 0140 – 31 11 50

Helene Boije

Helene Boije

Representant & Begravningsrådgivare.

E-Post: helene@fribergsbegravningar.se

Telefon: 0140 – 77 31 97

Ulrika

Ulrika Asp Malm

Bouppteckningsförrättare, Sekreterare, Begravningsrådgivare.

E-Post: ulrika@fribergsbegravningar.se

Telefon: 0140 - 77 31 96

Ammi Malgeryd

Ammi Malgeryd

Bokföring, Begravningsrådgivare.

E-Post: ammi@fribergsbegravningar.se

Telefon: 0140 – 77 39 78

Birgitta Wrigfors

Birgitta Wrigfors

Bokföring, löner.

E-Post: birgitta@fribergsbegravningar.se

Telefon: 0140 – 121 50