Träd vid vatten

Vi som arbetar här

Den mänskliga kontakten kan förstås aldrig ersättas av en hemsida. Därför är det viktigt att du alltid ska känna dig välkommen in till oss för personlig rådgivning och hjälp. Nedan finner du bilder på oss som arbetar på våra byråer.

Magnus

Magnus Lindh

Representant, Begravningsrådgivare, Borgerlig officiant & Boutredare.

E-Post: magnus@fribergsbegravningar.se

Telefon: 0140 - 77 31 99

Kjell

Kjell Ram

Representant, Begravningsrådgivare & Borgerlig officiant.

E-Post: kjell@fribergsbegravningar.se

Telefon: 0380 – 31 18 99

Helene

Helene Boije

Representant & Begravningsrådgivare.

E-Post: helene@fribergsbegravningar.se

Telefon: 0140 – 77 31 97

Ulrika

Ulrika Asp Malm

Begravningsrådgivare, Reception, Bouppteckningsförrättare

E-Post: ulrika@fribergsbegravningar.se

Telefon: 0140 - 77 31 96

Ammi

Ammi Malgeryd

Bokföring, Begravningsrådgivare.

E-Post: ammi@fribergsbegravningar.se

Telefon: 0140 – 77 39 78

Maria

Maria Broman

Representant, Begravningsrådgivare

E-Post: maria@fribergsbegravningar.se

Telefon: 0140 - 77 31 98