Träd vid vatten

Vi som arbetar här

Den mänskliga kontakten kan förstås aldrig ersättas av en hemsida. Därför är det viktigt att du alltid ska känna dig välkommen in till oss för personlig rådgivning och hjälp. Nedan finner du bilder på oss som arbetar på våra byråer.

Magnus19

Magnus Lindh

Representant, Begravningsrådgivare, Borgerlig officiant & Boutredare.

E-Post: magnus@fribergsbegravningar.se

Telefon: 0140 - 77 31 99

Kjell19

Kjell Ram

Representant, Begravningsrådgivare & Borgerlig officiant.

E-Post: kjell@fribergsbegravningar.se

Telefon: 0380 – 31 18 99

Josephine19

Josephine Einar Sjöö

Jur. kand, Bouppteckningar

E-Post: josephine@fribergsjuridik.se

Telefon: 0140-77 31 98

Helene19

Helene Boije

Representant & Begravningsrådgivare.

E-Post: helene@fribergsbegravningar.se

Telefon: 0140 – 77 31 97

Ulrika19

Ulrika Asp Malm

Bouppteckningsförrättare, Sekreterare, Begravningsrådgivare.

E-Post: ulrika@fribergsbegravningar.se

Telefon: 0140 - 77 31 96

Ammi19

Ammi Malgeryd

Bokföring, Begravningsrådgivare.

E-Post: ammi@fribergsbegravningar.se

Telefon: 0140 – 77 39 78

Birgitta Wrigfors

Birgitta Wrigfors

Bokföring, löner.

E-Post: birgitta@fribergsbegravningar.se

Telefon: 0140 – 121 50